Прес-центр26 серпня 2022, 15:08

Громадська організація надає психологічну та правову допомогу для людей з інвалідністю

Громадська організація «Вектор прав людини» розпочинає надавати психологічну та правову допомогу людям з інвалідністю в умовах воєнного стану.

 

Яку допомогу можна отримати?

● Індивідуальні психологічні онлайн-консультації;

● приєднатись до психотерапевтичних онлайн-груп підтримки, де люди зі схожими проблемами діляться своїм досвідом та зі спеціалістами(-ками) знаходять шляхи їх подолання;

● консультації з правових питань, які виникають на території України та закордоном щодо соціальних гарантій для людей з інвалідністю.

 

Як звернутись за допомогою?

● Заповнити онлайн-форму: https://bit.ly/36ZxDPd після чого з вами зв’яжеться оператор у

обраний вами спосіб;

● зателефонувати (дзвінки по Україні) за ном.тел.: +38050 224-72-36;

● зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050 224-72-36.

 

Психологічна та правова допомога людям з інвалідністю в умовах воєнного стану надається в межах проєкту «Гаряча лінія допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що реалізується ГО «Вектор прав людини» у співпраці з ГО «Боротьба за права» за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 років.

У разі виникнення додаткових запитань, будемо раді надати необхідну інформацію, контактна людина: Валерія Валеріївна Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», тел.: +380504112-047, електронна пошта: trialinsimplewords@gmail.com.