Прес-центр28 грудня 2019, 10:12

Обласну стипендію призначено 58 перспективним та провідним спортсменам Луганщини

Загалом 58 провідних та перспективних спортсменів Луганщини отримають обласні стипендії у І півріччі 2020 року.

Відповідне розпорядження підписав голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

Тож, для підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень обласна стипендія у розмірі 3243 гривні призначена дев’ятьом провідним спортсменам зі складу збірних команд України з олімпійських видів спорту. Серед них – учасник Олімпійських ігор з легкої атлетики, учасники та призери чемпіонатів Європи та кубків світу з важкої атлетики, стрибків у воду, велосипедного спорту, спортивної гімнастики.

По 1520 гривень отримають 32 перспективні спортсмени з олімпійських видів спорту. Це переможці та призери чемпіонатів та кубків України з важкої та легкої атлетики, стрибків у воду, спортивної гімнастики, велосипедного спорту, греко-римської боротьби, настільного тенісу та боксу.

П’ять провідних спортсменів зі складу збірних команд України з неолімпійських видів спорту матимуть обласну стипендію у 2635 гривень. Серед них переможці та призери чемпіонатів світу та Європи з пауерліфтингу, підводного спорту, годзю-рю карате.

Стипендія у розмірі 3243 гривні призначена чотирьом провідним спортсменам з інвалідністю – переможцям та призерам Дефлімпійських ігор з футболу, легкої атлетики та карате.

Володарі стипендії у сумі 1520 гривень – вісім перспективних спортсменів з інвалідністю. Це учасники чемпіонату світу, переможці та призери першості України з легкої атлетики, плавання, пауерліфтингу.

Вітаємо!