Прес-центр18 липня 2022, 11:07

Підприємство із Сєвєродонецька налагоджує бізнес-стосунки у Львові

ТОВ «Сервісний центр РМ» займалося обслуговуванням офісної техніки банків та бюджетних установ нашого регіону. 

Співробітники надавали послуги відділенням всіх основних банків у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Старобільську, Попасній, Щасті.

Працювали з  Пенсійним фондом, поліцією, прокуратурою Луганської області.

Після вторгнення рф фізичну релокацію підприємство зробити не встигло.

Команда сервісного центру вивезла з офісу лише ноутбуки. А потім і повертатись вже стало нікуди – офіс зруйнували ворожі обстріли.

У березні власник фірми Олег Василенко вперше почув про державну релокацію бізнесу і вирішив спробувати подати заявку через Міністерство економіки України.

Для переїзду йому запропонували три області: Тернопільську, Львівську та Івано-Франківську. Львівські фахівці спрацювали найшвидше, одразу запропонувавши можливі варіанти.

Вже із квітня підприємство відновило діяльність, сконцентрувавшись на інтернет-торгівлі через Rozetka та Prom, що було додатковим видом діяльності у Сєвєродонецьку.

У планах - повноцінне відновлення сервісного центру: облаштування точок прийому, пошук складських приміщень. 

Більшість співробітників поки що теж працюють віддалено.

Попри переїзд, вдається співпрацювати зі старими підрядниками: працівники сервісного центру почали обслуговувати львівські філії одного із банків. 

Проте зараз сервісний центр функціонує фактично в форматі стартапу – намагається якнайшвидше розвиватись з мінімальними витратами.

До речі у Львові, релоковані підприємства можуть скористатись обласною програмою підтримки бізнесу й отримати 100 тисяч гривень фінансування. Якщо таке підприємство утворило 20 і більше робочих місць, то ця сума зростає до 200 тисяч гривень. Також в межах програми можна отримати до 50 тисяч гривень на заходи з маркетингу та до 80 тисяч на сертифікацію продукції. 

Виробничим підприємствам в галузі легкої промисловості, агропереробки, машино- та приладобудування можуть додатково оплатити обладнання на суму до півмільйона гривень.