Прес-центр16 грудня 2019, 11:12

Сергій Гайдай підписав розпорядження щодо грошових винагород спортсменам – призерам міжнародних змагань

Про це йдеться у відповідному розпорядженні, яке підписав голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

Це сім спортсменів та один тренер. Так, Микола Бараннік цьогоріч посів перше місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед дорослих. Тарас Губаренко став кращим на чемпіонаті світу з кікбоксингу WKA серед дорослих. Вони отримають по 8000 гривень.

Олександр Золотов переміг на чемпіонаті Європи з підводного орієнтування серед дорослих у двох вправах. Він отримає 7200 гривень.

Перше місце на чемпіонаті світу з годзю-рю карате посіла Валерія Пискун. Їй перерахують 8000 гривень.
Володимир Рисєв став другим на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед дорослих (винагорода – 6000 гривень).

Святослав Семикрас посів перше і третє (командне) місця на чемпіонаті світу з сумо серед дорослих (загалом отримає 8600 гривень).

На третю сходинку серед команд чоловіків на цій першості світу піднявся Іван Сорочан (винагорода – 3000 гривень).
4000 гривень перерахують тренеру Валерії Пискун Олександру Батракову.