Прес-центр28 липня 2022, 07:07

Сергій Гайдай: росіяни вкотре відійшли після атаки на ділянці між Білогорівкою та Верхньокам’янським, у Сєвєродонецьку окупанти назбирали дітей на 1 школу із 20

Аби виконати завдання, ворог все частіше відправляє в атаку штурмові групи та застосовує авіацію, – повідомив Сергій Гайдай, очільник Луганщини.

«Тільки із повітря росіяни завдали щонайменше чотирьох ударів. На жаль, досягли цілей дві ракети. Наші населені пункти чотири рази були обстріляні із мінометів. Наразі відбито шість із семи атак ворога. В чотирьох із них окупант задля посилення вогневого впливу задіяв танки. Майже повсюди росіяни вимушені були відійти із втратами. Зокрема, знову розпач на них чекав і на ділянці між Білогорівкою та Верхньокам’янським», – зазначив Сергій Гайдай.

Він акцентував, що окупанти тиснуть з усіх боків фронту, аби прорватися до великих міст Донеччини. Однак вже декілька тижнів ЗСУ тримають їх  майже на одному місці.

Водночас, у Сєвєродонецьку все ще відсутні вода, газ та світло.

Строки відновлення критичної інфраструктури вже неодноразово переносили, проте не в змозі перенести початок навчального року.

Оголосили про роботу чотирьох шкіл. Втім, дітей назбирали лише на одну – близько 500 осіб.

Слід зазначити, що до російського вторгнення учні міста отримували знання у 20 школах, в багатьох з яких не знаходилось вільних місць.