Прес-центр13 серпня 2018, 11:08

У містах та районах області: поновлено роботу елеватора на Білокуракинщині

Завдяки спільним зусиллям обласної та районної влади вдалося відстояти функціонування філії ПАТ «ДПЗКУ» «Солідарненський елеватор». Це перший важливий крок для збереження цього підприємства.

Елеватор є основним бюджетоутворюючим підприємством, в якому задіяна більша частина робітничих кадрів села Солідарне.

Нагадаємо, що цьогоріч Державна продовольчо-зернова корпорація України прийняла рішення про призупинення роботи Солідарненського елеватору, який розташований на території Білокуракинського району, у зв’язку з його нерентабельністю.

З даною проблемою керівництво району та елеватора звернулися до голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза.

Попереду ще багато роботи, адже не менш важливим на сьогодні є налагодження плідної співпраці між сільгосппідприємствами та цим елеватором, тому що для подальшої стабільної роботи Солідарненський елеватор має приймати на зберігання не менше 15 тисяч тонн збіжжя. Це дасть змогу підприємству стабільно працювати, створюючи робочі місця та наповнюючи бюджет району.

Слід зазначити, що в Луганській області існує 19 елеваторів, загальна потужність яких приблизно 753 тис. тонн. Фактично з них лише 16 діючих з потужністю 645,3 тис. тонн.