![](/sites/all/themes/tiun/img/loga_logo.png)
Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
78680 вступників отримали рекомендації на бюджет.
Вступники, що подавали заяви до ЗВО на основі 11-ти класів (ПЗСО) та диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста (НРК5), уже почали отримувати рекомендації до зарахування на бюджет.
Ви можете перевірити це в електронному кабінеті. Якщо отримали рекомендацію на бюджет, напроти однієї з поданих заяв має з’явитися статус «Рекомендовано (бюджет)». Рекомендація надається лише на одне бюджетне місце, за однією заявою.
Якщо ви не отримали рекомендацію на бюджет, ваші заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Такі заяви мають статус «Допущено». Рекомендації до зарахування на контракт з’являться в електронному кабінеті з 9 серпня.
Якщо хочете зарахуватися на бюджет за отриманою рекомендацією, необхідно до 18:00 8 серпня:
- онлайн або в закладі освіти підтвердити вибір місця навчання;
- виконати вимоги до зарахування (онлайн/офлайн надати копії необхідних документів);
- укласти договір про навчання між закладом освіти і вступником (за участю батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників).