Прес-центр3 серпня 2023, 08:08

На «індивідуальні бесіди» запрошують в Сєвєродонецьку дітей після повернення з відпочинку, військові рф облаштували собі укриття у школі Лисичанська, росіяни не припиняють авіаційні нальоти на звільнені села

«Маючи потужне угруповання і достатньо техніки, противник значно посилив атакуючий потенціал на нашій ділянці фронту. Але українські оборонці стримують усі навали ворога та завдають йому вогневого ураження, – поінформував очільник Луганщини Артем Лисогор. – Не припиняють росіяни і авіаційні нальоти на деокуповані території. Так, учора удари з неба вони спрямували по Білогорівці. Артилерійського тиску від окупантів зазнали Невське і та сама Білогорівка».

На дітей від 10 до 16 років, які повертаються до Сєвєродонецька з літніх таборів рф, чекають так звані «індивідуальні бесіди» з відповідними окупаційними службами.

Крім цього, в них ретельно перевіряють мобільні телефони. Підлітки більше року практично не мали доступу до інтернету. Тому колаборанти підозрюють, що при виїзді з міста ті можуть підтримувати зв’язки з однолітками, які евакуювалися, та дізнаватися новини із джерел, не окутаних російською пропагандою.

Також загарбники остерігаються, що діти можуть повідомляти про останні події, що відбуваються в Сєвєродонецьку.

При підозрі окупанти викликають на такі «бесіди» батьків.

У школі № 14 в Лисичанську вдень діє штаб провладної партії, де спостерігається скупчення цивільних.

Однак вночі приміщення служить укриттям для військових рф, які таким чином прикривають себе місцевим населенням.