![](/sites/all/themes/tiun/img/loga_logo.png)
Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
У День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України очільник Луганщини Артем Лисогор разом з представниками обласних підрозділів Національної Поліції, Служби Безпеки та Прокуратури відвідав могили загиблих Героїв з Луганщини.
«Вони віддали власні життя заради свої дітей, миру на нашої спільної свободи. Багато імен Героїв – так і залишаються «Невідомими Захисниками України». Та ми пам’ятаємо кожного і свою скорботу перетворюємо на лють. Помстимося за кожного!" - Артем Лисогор.
Іловайська трагедія - нагадування про те, що ми маємо справу з країною-терористом. У «зеленому коридорі» між соняшниковими полями загинуло щонайменше 368 військовослужбовців. А серпневі соняхи, похилені головами додолу - відтепер навічно символізують біль втрати.
Та Герої – не вмирають! Світла пам’ять загиблим та співчуття їх родинам.