Прес-центр21 серпня 2023, 08:08

За відсутності коштів ремонтники в Сєвєродонецьку залишають будинки без вікон та труб, для уникнення екологічної катастрофи в регіоні рф спрямувала у так звану «лнр» чотири сміттєвози, артилерія ворога нищить звільнені села

«Під удар знов потрапили Невське та Білогорівка – росіяни прожовують масово використовувати ствольну і реактивну артилерію вздовж усієї лінії фронту, обстрілюючи і позиції наших військ, і житлову забудову, – повідомляє очільник Луганщини Артем Лисогор. – У відповідь Сили оборони завдають противнику значних втрат. Навіть повітрянодесантні підрозділи армії рф через нестачу особового складу вимушені доукомплектовуватися свіжомобілізованими».

Незважаючи на те, що сєвєродончани іноді вмовляють ремонтників не торкатися вцілілих будинків, щоб не наробити лиха, останні розпочинають демонтаж.

Як от в одній із багатопід’їздних дев’ятиповерхівок у нових районах. Горе-спеціалісти демонтували вікна, системи водопостачання і опалення. Але обіцяні гроші своєчасно не отримали і кинули цей об’єкт. Напередодні осені від будинку залишилися голі стіни.

Багато хто скаржиться на те, що в них примусово зняли пластикові вікна і замінили на нові, але встановили так, що їх неможливо відчинити.

Міста окупованої Луганщини на межі екологічної катастрофи. І якщо ситуацію в захоплених минулоріч населених пунктах хоча б можна обумовити бойовими діями і значними руйнуваннями, то окуповані у 2014 році міста дійшли до такого життя самотужки.

Проблема із вивезенням побутового сміття із дворів є гострою і для жителів, до прикладу, Сєвєродонецького району, і для мешканців Хрустального (які за дев’ять років так і не побачили бажання росії зробити їхнє життя кращим), і багато де ще.

У відповідь на чисельні запити, для закриття питання напередодні так званих «перших виборів» на росії вирішили відправити до «лнр» чотири сміттєвози. На весь регіон. Вважають, що останні мають впоратися.