Прес-центр8 червня 2017, 14:06

Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для України

У рамках міжнародного проекту «Кращі світові освітні практики» 20-21 червня 2017 року відбудеться Інтернет-марафон «Досвід освіти ХХІ сторіччя. Європейський контекст», який проводиться згідно з Концепцією «Нова українська школа».

Організаторами проекту виступили Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України спільно з Державним вищим навчальним закладам  «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, громадською організацією «GLOBAL CIVIL INITIATIVE VERTICAL», Видавничою групою «Основа», громадською спілкою «Всеукраїнська академія інноваційного розвитку освіти» та за підтримки Посольства України в Естонії, Міністерства іноземних справ України.

До участі запрошуються керівники, методисти та педагоги освітніх установ, загальноосвітніх та спеціальних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів та інші зацікавлені особи, які працюють у сфері освіти.

Програмою передбачено розгляд питань щодо використання та запровадження міжнародного досвіду успішних практик реформування освіти в Естонії та Фінляндії.

Наприклад, учасники дізнаються процес створення, видання та поширення підручників і навчальних матеріалів, систему Е-школи, цифрову підготовку шкільного вчителя, умови для розвитку і реалізації здібних дітей та дітей з особливими потребами у звичайній школі тощо.

По закінченні слухачі матимуть можливість отримати Сертифікат, наявність  якого враховуватиметься при проходженні ними стажування або курсів підвищення кваліфікації на базі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Зареєструватися можна в онлайн-режимі за посиланням https://goo.gl/XKOv3b

Телефон для довідок: +38(044)248-60-70, +38(068)375-46-34, +38(050)166-39-36.