Прес-центр17 липня 2017, 16:07

«Фантомівці» працюють без вихідних

Співробітники фіскального наряду спецпідрозділу «Фантом» Головного управління ДФС у Луганській області у вихідні виявили декількох порушників.

На блокпосту в м.Лиcичанськ вони затримали двох перевізників-нелегалів. Одним з них виявився сєвєродончанином. Він перевозив пасажирів з Сєвєродонецька до Бахмута. Другий, житель селища Красноріченське Кремінського району, доставляв людей із Запоріжжя до смт. Красноріченське.

Під час перевірки документів з’ясувалося, що відповідних ліцензій на цей вид діяльності у водіїв немає. Відносно порушників складено адміністративні протоколи за ч.1 ст. 164 КУпАП.

У Старобільському районі затримали місцевого жителя, який без відповідної реєстрації суб'єктом підприємництва реалізовував у себе вдома дизпаливо. У результаті перевірки вилучено 260 літрів дизпалива на суму майже 5 тис. грн. Відносно цього громадянина складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 164 КУпАП.

На КПВВ «Станиця Луганська» зупинили мешканку Кам'янобрідського району м. Луганська, яка прямувала до Станиці. В ході огляду її ручної поклажі було виявлено 300 прихованих пачок сигарет виробництва РФ з наклеєними марками акцизного податку так званої. ЛНР. Цигарки орієнтовною вартістю 5 тис. грн вилучено. Відносно порушниці складено адмінпротокол за ч. 1 ст.204-3 КУпАП.

За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області.