Прес-центр6 липня 2017, 09:07

Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб під час безпосередньої участі в АТО

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 року «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених абзацами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, та потребують поліпшення житлових умов» обласному бюджету Луганської області виділено з державного бюджету 738,575 тис. грн.

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 9 червня 2017 року кошти зазначеної субвенції передбачені бюджету м. Сєвєродонецька та станом на 4 липня 2017 року профінансовані в сумі 588,0 тис. грн, що становить 100 % до запланованих призначень на січень-липень поточного року.