Прес-центр12 березня 2020, 14:03

Медзаклади області отримали обладнання з державного резерву, на черзі – засоби індивідуального захисту

Передача обладнання з державного резерву для медичних закладів Луганської області відбулася сьогодні, 12 березня, на території Сєвєродонецької підстанції Луганського регіонального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Серед цього медичного обладнання пульсометри, дихальні апарати для новонароджених та дорослих, інфузійні насоси для дозованого введення лікарських засобів, апарати штучної вентиляції легенів, кисневий концентратор.

«Матеріальні цінності з державного резерву розподілено згідно з потребами медичних закладів Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Щастя та 12 районів Луганщини», – повідомила заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська.

Також вона поінформувала стосовно строків отримання Луганщиною дихальних масок. Наразі триває експертиза, і як тільки від Міністерства охорони здоров’я України надійде її прийнятний результат, ці засоби передадуть на території.

«Наші інфекційні відділення забезпечені усім необхідним для боротьби з коронавірусом. Очікуємо засоби індивідуального захисту в необхідній кількості. Відповідний запит відправлено до профільного міністерства», – зазначила вона.