Прес-центр21 травня 2018, 15:05

Наші плавці з інвалідністю вибороли 13 медалей всеукраїнської першості

В Ужгороді відбувся Всеукраїнський турнір з плавання «Сакура» серед спортсменів з інвалідністю. Луганську область на цих змаганнях представляли 11 учасників.

За результатами виступів наші спортсмени вибороли 13 нагород різного ґатунку.

Так, Марина Нізова завоювала два золото та два срібла (50 м брас, 50 м на спині та 50 м вільний стиль). В активі Ганни Поліщук – срібло на дистанції 50 м вільним стилем та бронза на 50-метрівці на спині. Євгенія Григорова виборола два срібла (50 м на спині та 50 м вільний стиль).

Сергій Гура став чемпіоном на дистанції 50 м на спині. Денис Міхонічев здобув дві бронзи (50 м батерфляй та 100 м батерфляй). Олександр Нікітченко став бронзовим призером (100 м на спині) та виконав норматив ІІІ дорослого розряду. Денис Скалівенко став срібним призером на дистанції 50 м брас та виборов бронзу на дистанції 50 м вільним стилем.

Тренують наших спортсменів Олексій Ганусенко, Надія Можаєва та Тетяна Воробйова.