Прес-центр28 березня 2017, 15:03

Перше загальнокомандне місце і 28 медалей привезли наші спортсмени з Всеукраїнської першості зі стрибків у воду

У Києві відбувся Кубок України зі стрибків у воду груп «А» і «Б» серед юніорів. Змагання стали відбірковим етапом на чемпіонат Європи серед юніорів.

На всеукраїнській першості Луганщину представляли 16 спортсменів.

Так, за результатами змагань наші хлопці вибороли 28 медалей, з них: 15 золотих, 6 срібних і 7 бронзових. Крім того, команда Луганської області стала чемпіоном у загальнокомандному заліку.

Вже в перший день змагань в різних дисциплінах відзначилися: Софія Лискун – I місце (вишка синхрон), Антон Антонів – I місце (трамплін 1 метр), Софія Лискун – I місце (трамплін 3 метри), Софія Лискун і Віолетта Сверчкова – I місце (трамплін 3 метри синхрон), Влада Таценко і Сверчкова Віолетта – II місце (вишка синхрон), Вікторія Яновська – II місце (трамплін 3 метри), Антон Антонів і Андрій Телебзда – III місце (вишка синхрон), Олексій Середа – III місце (трамплін 1 метр).

На третій день змагань за програмою юнаки боролися за нагороди на однометровому трампліні (група А), а дівчата – на вишці 10 метрів (група А).

Кращим на метровому трампліні став Ілля Трушин, бронза дісталася Іллі Петренко.

Серед дівчат луганчанки завоювали відразу дві медалі: золото – Влада Таценко, бронзу – Аліна Бабаєва.

Четвертий день для наших спортсменів видався важким. Хлопці змагалися в дисципліні трамплін 1 м серед дівчат (група В) і вишка (група В) серед юнаків.

Чемпіонкою на трампліні 1 м стала наша Софія Лискун, срібло завоювала ще одна луганчанка Віолетта Сверчкова.

Серед юнаків на вишці кращим став Олексій Середа, другий – Антон Антонів.

У п'ятий день відбулися змагання серед юнаків на трампліні 3 м (група А) і змагання серед дівчат на трампліні 1 м (група А).

На трампліні 3 м чемпіоном став Ілля Трушин.

Серед дівчат на трампліні 1 м золоту медаль завоювала Аліна Бабаєва.

У шостий день пройшли три фіналу в дисциплінах: трамплін 3 метри серед юнаків (група В), вишка 10 метрів серед дівчат (група В) і синхронні стрибки з триметрового трампліну серед юнаків.

Чемпіоном на трампліні 3 м серед юнаків став Олексій Середа.

На вишці 10 м серед дівчат не було рівних Софії Лискун, срібло – у Віолетти Сверчкової.

У синхронних стрибках серед юнаків на трампліні 3 м золоті нагороди вибороли Микита Кривопішин та Ілля Трушин.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!