Прес-центр16 травня 2018, 13:05

Розпочато реєстрацію на ЗНО для магістрів

Стартувала реєстрація вступників, які планують здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті.

Реєстрація триватиме до 5 червня. Учасник уважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Пункти тестування створюватимуться в обласних центрах, місті Київ, містах Слов’янськ, Маріуполь Донецької області та Сєвєродонецьк Луганської області.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 11 липня, ЄФВВ – 13 липня. Початок процедури – о 10:00. Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Реєстрація вступників для участі у конкурсному відборі відбувається в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Реєстрацію вступників для участі в ЄФВВ та/або єдиного вступного іспиту здійснює Приймальна комісія закладу вищої освіти за допомогою спеціального сервісу, розробленого Українським центром оцінювання якості освіти. Доступ до сервісу – за логіном і паролем, отриманим від регіонального центру оцінювання якості освіти.

Щоб зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або єдиного вступного іспиту вступник має звернутися до одного із закладів вищої освіти, у якому бажає взяти участь у конкурсному відборі.

Для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» та/або 293 «Міжнародне право» та одночасно за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини» необхідно подавати документи до приймальної комісії того закладу вищої освіти, який у 2018 році здійснює набір на навчання за ступенем вищої освіти магістра за спеціальностями 081 «Право» або 293 «Міжнародне право».

Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника єдиного фахового вступного випробування/єдиного вступного іспиту». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, у якому вступник проходитиме вступні випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться на інформаційній сторінці, не пізніше ніж за три тижні до дня проведення іспиту.

Під час реєстрації вступник має вказати назву населеного пункту, у якому він бажає проходити ці іспити. Вибір міста проходження вступних випробувань не залежить від місця розташування закладу вищої освіти, у якому вступник реєструється.

За матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти