Прес-центр23 березня 2017, 15:03

У загальнокомандному заліку спортсмени з Лисичанська стали чемпіонами обласної першості з греко-римської боротьби

У місті Лисичанськ на базі міської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся чемпіонат Луганської області серед молодших юнаків (2002-2003 років народження) з греко-римської боротьби.

До Лисичанська з’їхалися понад 70 спортсменів, які представляли  команди зі Старобільського, Біловодського, Новопсковського районів та міст Кремінна і Лисичанськ, повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Борці змагалися у вагових категоріях 32 кг, 35 кг, 38 кг, 42 кг, 47 кг, 53 кг, 59 кг, 66 кг, 73 кг, 85 кг та 85-100 кг.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Микита Гринько (Біловодськ), Данило Зеленяк (Лисичанськ), Михайло Шацьков (Лисичанськ), Микита Домарєв (Лисичанськ), Данило Корєєв (Кремінна), Олексій Ладік (Лисичанськ), Данило Одноволов (Лисичанськ), Юрій Ноженко (Старобільськ).

У загальнокомандному заліку призові місця розподілився наступним чином: перше місце вкотре виборола команда з Лисичанська, друге посіли представники Старобільського району та третє місце у спортсменів з Новопсковського району.

Підготували борців: Ігор Логачов, Сергій Коротких, Дмитро Ладік, Андрій Семенов, Микола Фурман, Віктор Шкодюк, Василь Корнєв, Юрій Жеребілов, Геннадій Ожерело, Євгеній Дмитренко, Олександр Скляров, Олексій Федченко та Олександр Мочалкін.