Прес-центр17 березня 2017, 16:03

Уляна Супрун звернула увагу на позитивні зміни у медичній сфері Луганщини

Сьогодні, 17 березня, до Луганської області завітала в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Вона зустрілася з заступником голови облдержадміністрації Ольгою Лішик, лікарями міських та районних центрів первинної медико-санітарної допомоги області, керівниками структурних підрозділів ОДА, Луганського державного медичного університету та членами Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

 

Під час зустрічі обговорювалася низка проблемних питань, що виникає у процесі реформування системи охорони здоров’я області, створення університетської лікарні та відновлення роботи високоспеціалізованих лікувальних закладів на території області, підконтрольній українській владі.

 

Керівник Міністерства охорони здоров’я України під час відвідування лікувальних закладів області помітила позитивні зміни у стані та у організації роботи лікарень. Також Уляна Супрун відмітила значний потенціал спеціалістів медичного університету та практичних лікарів.

 

Вона наголосила на підтримці ініціатив обласної влади у питаннях будівництва обласних лікувальних закладів, відновлення системи високоспеціалізованої медичної допомоги регіону та системи вищої медичної освіти.