Прес-центр14 березня 2020, 07:03

Звернення голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая до Дня українського добровольця

Шановні земляки!

Сьогодні ми вшановуємо сміливість та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, які шість років тому стали першими добровольцями та зупинили ворожий наступ.

Саме тоді, 14 березня 2014 року, прямо з Майдану добровольці вирушили на тренувальну базу під Києвом, допомогли провести першу мобілізацію та підготувати гідну зміну для передової. Більш того, згуртувати українців, нашу незламну націю, яку вкотре ворог перевіряє на міцність.

У важкий для країни час, коли армія не в змозі була протидіяти потужній збройній агресії, завдяки їхньому мужньому вчинку вдалося не пустити супротивника до інших областей.

А згодом – врятувати жителів та інфраструктуру десятків міст та сіл Луганщини і Донеччини, повернувши їм мирне життя.

Дійсно, внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити. У той час, коли багато з нас не усвідомлювали масштабів трагедії, що наближалася, ці люди залишили рідних, робочі місця, навчання, власну справу та стали на захист рідної землі.

Схиляю голову перед загиблими, пишаюся кожним героєм сьогодення!

Це ви, справжні патріоти, врятували тисячі життів, а країну – від повноцінного вторгнення!

Упевнений, ми скоро повернемо тимчасово окуповані території.

Мир буде на Луганщині!

Слава Україні!

 

Голова Луганської обласної державної

адміністрації – керівник обласної

військово-цивільної адміністрації                                                                       Сергій ГАЙДАЙ.