Прес-центр21 квітня 2022, 08:04

Сергій Гайдай: щодня знаходимо людей, які через відсутність мобільного зв’язку та Інтернету не знали про безкоштовну евакуацію

21 квітня безкоштовно виїхати можна буде із Сєвєродонецька, Лисичанська та за можливості з Попасної, Гірського та Рубіжного. Без «режиму тиші» - повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Місця зборів:
- Сєверодонецьк: проспект Хіміків, 28;
- Лисичанськ: ГТВ (РТІ), 40 років Перемоги; вул. Сосюри, 324, ДСНС;
- Попасна: вул. Щербакова, 1-а;
- Гірське: вул. Гагаріна, 13а;
- Рубіжне: вул. Чехова, 11.

«Щодня знаходимо людей, які через відсутність мобільного зв’язку та Інтернету не знали про безкоштовну евакуацію. Такі випадки трапляються у кожному населеному пункті, навіть у містах. Якщо до бомбосховищ та великих підвалів поліцейські та волонтери регулярно провозять їжу і вже всіх там знають, то об’їхати підвали кожного із тисяч будинків швидко неможливо. Приїжджаємо до віддаленої багатоповерхівки з декількома підвалами, а там лише дві-три людини, або взагалі одна. Яку не одразу й знайдеш. Добре, якщо вона почує звук автомобіля і вийде. Розповідаємо, запрошуємо і допомагаємо доставити до автобусів. Аналогічна ситуація в маленьких селищах. Врятуємо усіх, в кого є бажання», - наголосив Сергій Гайдай.