Прес-центр5 травня 2022, 08:05

Сватівчанин Євгеній Семидоцький вдруге потрапив в полон росіян

У Сватовому він працював у пожежно-рятувальному загоні місцевого осередку ДСНС. Залишався в населеному пункті до останнього аби допомагати людям.

Сьогодні стало відомо, що Євгеній Семидоцький був затриманий і позбавлений волі росіянами ще в березні. Вдруге за останні чотири роки.

Нагадаємо, що Євгеній Семидоцький був одним з українських моряків, членів екіпажу рейдового буксира «Яни Капу», захоплених поблизу Керченської протоки російськими силовиками у листопаді 2018 року та протиправно утримуваних у рф.

На Батьківщину він повернувся 7 вересня 2019 року, коли між Україною і рф відбувся масштабний обмін полоненими.

Жителі Луганщини протягом цих місяців усіляко підтримували Євгенія. Зокрема, доєдналася до усеукраїнської акції діти зі Сватівського району. Вони виготовили синьо-жовті кораблики – оригамі, з надією, що всесвітнє суспільство допоможе українським морякам повернутися на Батьківщину.

У містах та районах області, зокрема, у Сєвєродонецьку, Рубіжному, Троїцькому та Сватівському районах, були розміщені білборди із зображенням Євгенія та словами підтримки «#Тримайся_Луганщина_з_тобою!»

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час виконання військового обов’язку, вірність Українському народові і військовій присязі Євгенія Семидоцького відзначено медаллю «За військову службу Україні».

Крім того, під час зустрічі Глава держави Володимир Зеленський вручив йому президентський годинник.