Прес-центр12 квітня 2022, 08:04

У Сєвєродонецьку окупанти знищили центр гуманітарної допомоги, який щоденно годував 300 людей

«Вчора, 11 квітня, один із центрів надання гуманітарної допомоги, створених у Сєвєродонецьку силами волонтерів, зазнав масованого обстрілу. Одразу вісім снарядів потрапили у приміщення колишнього ДСК, де був облаштований центр, та зруйнували стіни. Внаслідок чого сталося значне загоряння складу. На щастя, обійшлося без жертв», - розповів голова Луганської асоціації організацій осіб з інвалідністю Микола Надулічний, який є одним з організаторів мережі таких центрів у Сєвєродонецьку та Лисичанську.

За його словами, центр годував до 300 людей щодня та забезпечував їжею та засобами гігієни прикутих до ліжка хворих людей. Громадські активісти щодня формували набори для маломобільного населення й на автомобілі або, навіть, на велосипедах чи пішки, доправляли їх адресно.

«Волонтери, ризикуючи своїми життями, привозили у Сєвєродонецьк медикаменти, продукти та дитяче харчування, засоби гігієни, які допомагали населенню виживати у цей скрутний час. Усвідомлюючи, що окупанти цілять саме по складських продовольчих об'єктах, ми не оголошували адресу видачі в соцмережах, а ходили та запрошували людей особисто, щоб убезпечити себе та їх. Ми приголомшені, але не зломлені! Ми, як і раніше працюватимемо і годуватимемо людей!» - розповіла одна з активісток центру, яка стала свідком цинічного обстрілу «російськімі асвабадітєлями» чергового «стратегічного об’єкту».