Прес-центр22 серпня 2017, 12:08

В онлайн-доступі розміщено електронні версії підручників для 9 класу

Цього року Міністерство освіти і науки вперше разом із плановим друком підручників закупило у видавництв електронні версії книг.

Таким чином, у вільному доступі є повний комплект підручників для 9 класу з усіх предметів, найменувань та авторства, що закуповувалися у 2017 році. Завантажити книги можна за посиланням.

За інформацією Міністерства освіти і науки, цього року під час планової закупівлі нових підручників для 9 класу в тендерних вимогах було прописано, що разом із друкованою версією видавництво має надати МОН електронну версію книги для вільного розповсюдження. Тож, це лише перший крок до того, аби згодом запровадити повноцінні мультимедійні підручники, що значно більше відповідають потребам та інтересам сучасних дітей.

На сайті Інституту модернізації змісту освіти електронні версії підручників для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів розділені відповідно до навчальних предметів – так їх значно зручніше шукати і людина витрачає менше часу.

2017 року було надруковано 228 назв підручників для 9 класу. Загальний наклад – 8 млн 346 тис. 347 примірників на суму 328 млн 449 тис. гривень. Відбір підручників відбувався за участі вчительської спільноти. Сьогодні всі договори на розвезення підручників укладено, і вже 23,7 % загального накладу (1 млн 976 тис 467 примірників) передано на доставку до обласних книжкових баз.

Нагадуємо, що раніше МОН розмістило у вільному доступі Хрестоматію сучасної української дитячої літератури для 1-4 класів. Вона доступна на сайті Міністерства, завантажити її можна тут.