Прес-центр23 травня 2017, 14:05

Влада Луганщини запрошує на роботу в вишах іноземних викладачів

Влада Луганської області розглядає можливість залучення іноземних викладачів у місцеві ВНЗ.

Про це сказав голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз під час міжнародної конференції «Реінтеграція Донбасу в умовах гібридної війни», повідомляє кореспондент Укрінформу. 

Зокрема, за його словами, обговорюється питання залучення іноземних викладачів у ВНЗ, що працюють на підконтрольній українській владі території Луганської області.

«Сьогодні є пропозиція взяти наші сім університетів і відкрити майданчик для викладання іноземним викладачам», – сказав Гарбуз. 

Він також зазначив, що на підконтрольній Україні території Луганської області готується проект «Університет майбутнього». 

«Виробляємо стратегію, яку підтримала Канада, з приводу Університету майбутнього. Під його кампус ми вже виділили землю. Аналогічний працює у Торонто», – сказав Гарбуз. 

Також очільник області підкреслив, що багато школярів під час спілкування з ним висловлюють бажання поїхати з області й вчитися у ВНЗ інших областей України. 

«Коли я їжджу по школах і спілкуюся з дітьми, то перше, що вони говорять, це те, що вони хочуть поїхати. На жаль, у нас не припиняється щоденний обстріл, і через ніч у нас поранені або вбиті», – зазначив Гарбуз. 

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2233404-vlada-lugansini-zaprosue...