Архів новин

08 мая 2017

Пам’ятаймо тих, хто поліг у боях! Шануймо тих, хто повернувся! – Юрій Гарбуз

Сьогодні, 8 травня, у Троїцькому районі голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз взяв участь у мітингу та покладанні квітів до братської могили радянських воїнів та пам’ятного знаку на честь односельців, які загинули в роки Другої світової війни, присвячених Дню пам’яті та примирення.

 

День пам’яті і примирення – це лише часточка глибокої пошани загиблим воїнам і живим ветеранам, які у запеклих боях відстояли нашу свободу, - Юрій Гарбуз

Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті загиблим у Другій світовій війні. Доки ми пам’ятаємо і вшановуємо Героїв, які пожертвували свої життя заради перемоги над нацизмом, ми варті продовження на цій землі. За неї сьогодні проливають кров захисники незалежної України…

День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка глибокої пошани загиблим воїнам і живим ветеранам, які у запеклих боях відстояли нашу свободу. З кожним роком все менше залишається учасників тих подій, але пам’ять про їх героїчний подвиг не затьмарюється з плином часу. 

Новини АТО: Луганщина знову опинилася під масованим обстрілом ворожих гармат

Вчора ввечері внаслідок трьох ворожих обстрілів у напрямку міста Попасна з 122-мм артилерійських установок, 120-мм і 82-мм мінометів пошкоджено низку житлових будинків, технічних споруд та лінії електропостачання. Зокрема, обстрілом вибито шибки у будинках на вул. Грушевського і вул. Першотравнева, пошкоджено, господарчу будівлю, автомобіль, лінію електропередачі. Пошкоджено вікна у будинку технічної контори станції Попасна Донецькій залізниці, розташованої на вул. Ватутіна.