Архів новин

26 ноября 2015

Петро Клименко: «За 9 місяців 2015 року на Луганщині відбулося 3321 пологів»

Сьогодні у Луганській облдержадміністрації під час колегії піднімалося питання щодо організації III рівня надання акушерської допомоги вагітним на базі полого-допоміжних закладів міст Сєвєродонецька і Лисичанська. 

28 листопада відбудеться мітинг-реквієм до Дня пам'яті жертв голодоморів

Історію не перепишеш, пам'ять не зітреш!!!

Шановні сєверодончани та гості міста ! 28 листопада о 10.00 годині, біля Храмового комплексу «Лісова Дача», відбудеться мітинг-реквієм до Дня пам'яті жертв голодоморів, за участі голів Луганської обласної війсково-цивільної адміністрації та Сєверодонецької міської ради. Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у мітингу! 

У Луганській обласній ВЦА пройшла зустріч з представником ПАРЄ

Сьогодні, 26 листопада, за участю представників силових відомств регіону пройшла зустріч заступника голови Луганської облдержадміністрації Юрія Клименка з доповідачем Комітету з питань міграції, біженців та переміщених осіб Парламентської Асамблеї Ради Європи Нейлі Кляйнберги. 

Засідання Експертно-перевірної комісії

26 листопада 2015 року о 1000 в приміщенні Сєверодонецького трудового архіву (вул. Леніна, 32а) відбулося засідання Експертно-перевірної комісії з порядком денним:

До уваги жителів Луганської області!

27 листопада 2015 року з 13:45 до 14:00 за київським часом у навчальних цілях буде проведено річну комплексну перевірку автоматизованої системи централізованого оповіщення області Сигнал – ВО з перевіркою проходження усіх команд оповіщення.

Будуть вмикатися електросирени, звучання яких відповідає сигналу цивільного захисту «Увага всім!».

У Луганській області 30 листопада розпочинається другий тур вакцинації проти поліомієліту

Директор Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Петро Клименко з метою ознайомлення з організацією проведення заходів щодо імунопрофілактики поліомієліту відвідав лікарняні заклади Новоайдарського району. 

«Дети – наше будущее»: ко Всемирному дню ребенка в трех отдаленных селах Новоайдарского района проходят праздничные мероприятия

Под таким девизом 24 – 26 ноября в школах сел Дмитровка, Алексеевка и Михайлюки Новоайдарского района Луганской области проходят праздничные мероприятия, посвященные Всемирному дню ребенка. В программе – вокальные и танцевальные выступления, а также спортивные соревнования для детей.

 

Первый праздник состоялся 24 ноября в школе с. Дмитровка. Дети всех возрастов говорили о правах ребенка, пели и соревновались в мастерстве владения мячом. Кроме того, в рамках 16 дней против насилия начальник отдела семейной политики и оздоровления Новоайдарского управления социальной защиты населения Наталья Голубцова и и.о. директора районного центра социальных служб для семьи, детей и молодежи Наталья Магдич провели тренинг для старшеклассников по противодействию конфликтам в подростковой среде. Участники праздника получили подарки: школьные и спортивные принадлежности и, конечно же, сладости.

Тетяна Філатова: «Одним з головних напрямків діяльності Міністерства юстиції України є реформування органів державної реєстрації, що спрямоване на потреби громадян, публічність і доступність інформації, спрощення та прозорість процедур реєстрації»

Ситуація з готовністю виконавчих комітетів міськрад та райдержадміністрацій Луганської області до виконання повноважень, пов’язаних з передачею функцій з державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців обговорювалася на засіданні колегії облдержадміністрації. Саме про це розповіла в. о. начальника Головного територіального управління юстиції в Луганській області Тетяна Філатова.

Фінансування проектів відновлення Донбасу буде спрощене

Мінрегіон спільно з Мінфіном та обласними адміністраціями розробив прискорений алгоритм відбору проектів для інвестування Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та відповідний проект Постанови КМУ. Вони дозволять почати вибір коштів на фінансування проектів через два, а не три-чотири місяці, як це відбувається зараз. Про це сказав Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час свого виступу на засіданні Уряду.

Уряд вніс зміни у порядок ліцензування об’єктів архітектури

Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку ліцензування господарської діяльності, який пов'язаний із створенням об'єктів архітектури. Відповідний проект постанови, який розроблено Мінрегіоном спільно з Держархбудінспекцією, був ухвалений на засіданні Уряду у середу.

 

Фінансування проектів відновлення Донбасу буде спрощене - Геннадій Зубко

Як повідомляє прес-служба Віце-прем`єр-міністра України, Мінрегіон спільно з Мінфіном та обласними адміністраціями розробив прискорений алгоритм відбору проектів для інвестування Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та відповідний проект Постанови КМУ. Вони дозволять почати вибір коштів на фінансування проектів через два, а не три-чотири місяці, як це відбувається зараз. Про це сказав Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час свого виступу на засіданні Уряду.  «Треба змінювати процедуру і пришвидшувати процеси. Зараз три місяці треба на ратифікацію, ще три - на підготовку проектів. До того ж додатково треба витрачати час на відбір цих проектів. Змінивши процедуру, ми зможемо скоротити термін фінансування з двох місяців до двох тижнів», - підкреслив він.

На Луганщині наголосили на необхідності створення закону про вільну економічну зону

Днями перший заступник голови облдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк провела нараду щодо перспектив економічного розвитку Луганської області та обговорення проблем, що заважають стабільній роботі промислових підприємств, у якій взяли участь керівники підприємств металургійної, будівельної, хімічної, фармацевтичної, машинобудівної, целюлозно-паперової, нафтопереробної галузей та легкої промисловості Луганщини, представники структурних підрозділів ОДА, Державної фіскальної служби України у Луганській області.

З обласного бюджету виділені додаткові кошти місцевим бюджетам Луганської області для вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку районів

За розпорядженням голови обласної державної адміністрації-керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 24 листопада 2015 року № 573 з обласного бюджету виділені додаткові кошти місцевим бюджетам Луганської області для вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку районів області у загальній сумі 12.207,717 тис.грн.